Thursday, March 28, 2024
News, Economy, Forex, Forum


ZuluTrade


Home Συζητήσεις ZuluTrade

  • Αυτό το θέμα έχει 17 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 2 έτη, 5 μήνες πριν από τον χρήστη Γιαννης.
Επισκόπηση 17 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #972
      Σέργιος
      Επισκέπτης

      Πιστεύω ότι αυτή η πλατφόρμα είναι καλή για αρχάριους που επενδύουν στις συναλλαγές. Επιπλέον, η πλατφόρμα είναι εύκολη στη χρήση και έχει πολλές εξαιρετικές δυνατότητες όπως το copy trader, ακολουθώντας αυτό που κάνουν οι επαγγελματίες έμποροι.

    • #973
      Ζωή
      Επισκέπτης

      Η ZuluTrade είναι ένας από τις πιο γνωστές χρηματοοικονομικές εταιρείες αυτή τη στιγμή στην αγορά των διαδικτυακών συναλλαγών. Χάρη στο κοινωνικό εμπόριο προσφέρει τη δυνατότητα αντιγραφής των κινήσεων που κάνουν οι καλύτεροι επενδυτές. Το μόνο ελάττωμα είναι οι ακριβές τους προμήθειες.

    • #980
      Θεοδώρα
      Επισκέπτης

      Είναι παράλογο ότι σε κάθε απόσυρση κρατάτε 25 $. Επιπλέον, η υποστήριξη πελατών μερικές φορές δεν ανταποκρίνεται.

    • #982
      Κυριακή
      Επισκέπτης

      Η ZuluTrade είναι μια απάτη, κερδίζουν πολλά με τα spread. Κάνει τις επενδύσεις και τις καθημερινές συναλλαγές να φαίνονται εύκολες, κάτι που δεν ισχύει.

    • #984
      Μιχάλης
      Επισκέπτης

      Επενδύω εδώ, εδώ και τέσσερα χρόνια. Έχουν υψηλές χρεώσεις, αλλά η πλατφόρμα είναι πραγματικά εύκολη στη χρήση της και ταυτόχρονα ισχυρή. Το μόνο πράγμα που βλέπω ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα σχετίζεται με την αγορά κρυπτογράφησης.

    • #985
      Περικλής
      Επισκέπτης

      Η πλατφόρμα έχει τακτική άδεια και διαθέτει διάφορες άδειες. Χάρη στον επενδυτή αντιγράφων, μπόρεσα να ακολουθήσω επαγγελματίες εμπόρους, να βγάζω χρήματα και να μαθαίνω ταυτόχρονα. Συνιστώ αυτήν την πλατφόρμα όχι μόνο σε αρχάριους αλλά και σε επαγγελματίες επενδυτές που λειτουργούν ανεξάρτητα.

    • #986
      Σωκράτης
      Επισκέπτης

      Μου φαίνεται παράξενο ότι παρά το γεγονός ότι είναι μια διάσημη εταιρεία και κατέχοντας διάφορες εξουσιοδοτήσεις, βρήκα σε διάφορα φόρουμ που μιλούν αρνητικά. Επένδυσα στην ZuluTrade αλλά σταμάτησα επειδή βρήκα μια Αυστραλιανή πλατφόρμα όπου πληρώνω λιγότερα spread.

    • #987
      Φώτης
      Επισκέπτης

      Δουλεύω με την ZuluTrade για ένα χρόνο και δεν είχα ποτέ προβλήματα. Το ποιος δίνει ένα αστέρι ή παραπονιέται είναι απλώς επειδή δεν έχει ιδέα πώς να επενδύσει. Από την άλλη πλευρά, η ευκολία κατάθεσης / ανάληψης είναι εξαιρετική.

    • #995
      Ορέστης
      Επισκέπτης

      Επέλεξα να κάνω συναλλαγές με την ZuluTrade καθώς είμαι αρχάριος και θέλω να μάθω ακολουθώντας τους καλύτερους επενδυτές. Ελπίζω να μάθω να μπορώ να επενδύω ανεξάρτητα.

    • #996
      Αντώνης
      Επισκέπτης

      Ήμουν επενδυτής της ZuluTrade και σταμάτησα να διαπραγματεύομαι μαζί τους επειδή πλήρωσα πάρα πολλές προμήθειες.

    • #10560
      Μάριος
      Επισκέπτης

      To ZuluTrade είναι μια καταπληκτική πλατφόρμα, παρέχει πολύ κάλες υπηρεσίες. Έχει γρήγορη εκτέλεση παραγγελίας. Η εξυπηρέτηση πελατών είναι 24/7 διαθέσιμοι.

    • #744
    • #10562
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

      Είχα κάποιες αμφιβολίες στο να επενδύσω στo ZuluTrade. O σύμβουλος που έχω όμως με καθοδηγεί τι στρατηγικές να ακολουθήσω και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με αυτήν την εξέλιξη. Όλα είναι θετικά προς στιγμή.

    • #10564
      Άγγελος
      Επισκέπτης

      Παλαιότερα είχα πέσει πολλές φορές θύμα εξαπάτησης από ψεύτικες πλατφόρμες. Φοβόμουν αρκετά να ξανά εμπιστευτώ χρηματοοικονομικές εταιρείες. Στο ZuluTrade άλλαξα γνώμη, είδα πολλά θετικά σχόλια και επίσης ότι είναι μια εξουσιοδοτημένη πλατφόρμα. Για να είμαι σίγουρος επένδυσα το ελάχιστο ποσό και έκανα και την πρώτη μου ανάληψη αν συνεχίσουν έτσι θα είμαι πολύ ευχαριστημένος μαζί τους.

    • #10566
      Γιάννης
      Επισκέπτης

      Το Zulu Trade είναι άριστη πλατφόρμα. Κατά την προσωπική μου άποψη, θεωρώ ότι είναι τόσο πλήρης που παρόλο που είμαι ακόμα πολύ άμαθης σε αυτόν τον τομέα επενδύσεων, με το copytrader κατάφερα να βγάλω αρκετά κέρδη. Σας προτείνω να επενδύσετε και να την εμπιστευτείτε.

    • #10568
      Θανάσης
      Επισκέπτης

      Στο φιλικό μου περίγυρο πολλοί από αυτούς έχουν έναν λογαριασμό στο ZuluTrade. Αποφάσισα λοιπόν και εγώ να εγγραφώ, μελετώντας την ιστοσελίδα τους είδα χαμηλά spread και την μόχλευση υψηλή, θεωρώ δεν υπάρχουν σημαντικότεροι λόγοι στο να έχεις έναν λογαριασμό κάπου για να επενδύσεις. Είναι αξιόπιστη πλατφόρμα.

    • #10570
      Σταύρος
      Επισκέπτης

      Κάθε μέρα και πιο πολύ αυξάνονται τα κρούσματα με covid-19, φοβάμαι για ένα δεύτερο lockdown. Προφανώς όλη αυτή η κατάσταση επηρεάζει την οικονομία και αυτομάτως και τα χρηματιστήρια. Πρέπει να προσέχουμε πολύ τις επενδυτικές μας κινήσεις.

    • #52339
      Γιαννης
      Επισκέπτης

      Πανακριβη, system bugs αλλα το χειροτερο ειναι οτι εχει μαζεψει ολα τα λαμογια της γης που ανοιγουν εικονικους λογσμους και αφου τα πανε καλα για κανα δυο μηνες το Ζulu τους προωθει οποτε μπαινεις και μετα απο λιγο καιρο εχεις καταστρεψει τον λογσμο σου!! Το 2021 εχω ακολουθησει οκτω απο τους 10 καλυτερους traders και οι 5 εχουν ηδη ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ αλλα δεν τους νιαζει αφου ανοιγουν νεο λογσμο για να καταστρεψουν κι αλλους ενω αυτοι κονομανε προμηθεια σε καθε ανοιγμα θεσης….. ΜΑΚΡΙΑ !!!!

Επισκόπηση 17 απαντητικών νημάτων
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.