Tuesday, October 27, 2020
News, Economy, Forex, Forum

XFinances

Home Συζητήσεις XFinances

• Αυτό το θέμα είναι κενό.
Επισκόπηση 20 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
      Ιφιγένεια
      Επισκέπτης

Έχω θετική άποψη για την XFinances. Μεταξύ του τεράστιου αριθμού χρηματιστηρίων, είναι μια από τις πιο αξιόπιστες και καλύτερες πλατφόρμες. Κατά τη διάρκεια 2 ετών εμπειρίας μαζί τους δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις αποσύρσεις.

• #1091 Απάντηση
      Άγγελος
      Επισκέπτης

Υπέροχη εταιρεία! Πολύ αξιόπιστη και εύκολη στη χρήση! Η πλατφόρμα είναι σταθερή και οι αναλήψεις είναι αρκετά γρήγορες. Τα spreads δεν είναι άσχημα σε αντίθεση με άλλες χρηματοοικονομικές εταιρείες, επιτρέπεται το scalping και υπάρχουν πολλά χρήσιμα εργαλεία. Προτείνω να δοκιμάσετε αυτήν την εταιρεία.

• #1092 Απάντηση
        Μηνάς
        Επισκέπτης

Μπορώ να σας ρωτήσω κάτι, πού ακούσατε για την εταιρεία Xfinances? Δεν την έχω ακούσει ποτέ και δεν ξέρω σχεδόν τίποτα για το forex, και σήμερα έλαβα ένα τηλεφώνημα, το αγόρι εισήχθη ως εκπρόσωπος της Xfinances και μου εξήγησε πως μπορώ να κερδίσω χρήματα μέσω Διαδίκτυου. Αλλά δεν ξέρω τίποτα για τις διαδικτυακές συναλλαγές και αυτήν την εταιρεία

• #1094 Απάντηση
          Άγγελος
          Επισκέπτης

Εάν δεν έχετε καθόλου εμπειρία συναλλαγών, αλλά θέλετε να δοκιμάσετε, έχετε δύο επιλογές. Ή ανοίγετε έναν κανονικό λογαριασμό, αλλά κάνετε συναλλαγές μόνο με έναν διαχειριστή λογαριασμού. Εναλλακτικά, μπορείτε να δοκιμάσετε έναν δοκιμαστικό λογαριασμό με άλλη εταιρεία. Αν θέλετε να μάθετε πώς να κάνετε συναλλαγές και να κερδίζετε χρήματα, επιλέξτε την πρώτη επιλογή. Αν θέλετε να παίξετε, επιλέξτε το δεύτερο. Απαντώντας στην ερώτησή σας: Γνωρίζω την εταιρεία Xfinances επειδή διαπραγματεύομαι για 4 χρόνια σε αυτήν την αγορά και ακόμη και ο φίλος μου κάνει συναλλαγές μαζί τους. Αυτός μου πρότεινε αυτή την πλατφόρμα.

• #1075 Απάντηση
      Απόστολος
      Επισκέπτης

Υπάρχουν πολύ λίγες εταιρείες που είναι τόσο βολικές όσο η XFinances και το εκτιμώ. Αυτή η εταιρεία δεν είναι τόσο μεγάλη στον κλάδο των χρηματιστηρίων, αλλά δείχνει τόσο καλά αποτελέσματα που εντυπωσιάστηκα! Η εξυπηρέτηση πελατών είναι φιλική και τα σήματα συναλλαγών που λαμβάνω από τον διαχειριστή λογαριασμού μου με βοηθούν πολύ.

• #1076 Απάντηση
        Δημήτρης
        Επισκέπτης

Έχω δύο άλλους λογαριασμούς σε διαφορετικές εταιρείες και στους 8 μήνες μου με την XFinances είναι σίγουρα η καλύτερη απόδοση. Χρησιμοποιώ τον ίδιο δείκτη συναλλαγών και τις ίδιες στρατηγικές σε όλες τις πλατφόρμες.

• #1079 Απάντηση
      Πέτρος
      Επισκέπτης

Συμφωνώ μαζί σου. Η εμπειρία μου με την XFinances είναι πολύ καλή. Θα προτείνω αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία σε όλους τους επενδυτές της αγοράς, επειδή προσφέρουν μερικές από τις καλύτερες τεχνικές στρατηγικής στην αγορά.

• #1080 Απάντηση
      Φωτεινή
      Επισκέπτης

Υπάρχουν μερικοί λόγοι για τους οποίους επέλεξα την XFinances. Πρώτα απ ‘όλα είναι μια εξουσιοδοτημένη εταιρεία. Προσφέρει υψηλή μόχλευση και τα spreads είναι τα χαμηλότερα στην αγορά. Επίσης, δεν υπάρχουν slippages στην άμεση εκτέλεση. Η υποστήριξη πελατών είναι επίσης καλή και λειτουργούν 24 ώρες / 5 την εβδομάδα. Άλλα σημαντικά χαρακτηριστικά είναι που δεν υπάρχουν περιορισμοί στις στρατηγικές κλιμάκωσης και δίνουν τη δυνατότητα να λειτουργούν στη διαχείριση κινδύνων.

• #1081 Απάντηση
      Ηλέκτρα
      Επισκέπτης

Θα ήθελα να ευχαριστήσω την τεχνική υποστήριξη της πλατφόρμας XFinances. Το πραγματικά καταρτισμένο προσωπικό όπου εργάζεται εδώ. Παλαιότερα έχω χάσει τα χρήματά μου λόγω έλλειψης υψηλού επιπέδου χρηματοοικονομικού συμβούλου. Από τότε εφιστώ ιδιαίτερη προσοχή στη δουλειά τους και μπορώ να πω τώρα ότι δεν έκανα λάθος με αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #1082 Απάντηση
      Σωτηρία
      Επισκέπτης

Στο παρελθόν, με τις άλλες εταιρείες λόγω καθυστερήσεων στις εκτελέσεις παραγγελιών, και για σφάλμα του οικονομικού συμβούλου τους έχασα πολλά χρήματα. Τώρα η XFinances με βοηθά να ανακτήσω τα χρήματά μου. Ο οικονομικός μου σύμβουλος επικοινωνεί μαζί μου όταν χρειάζομαι τις συμβουλές του και συμμετέχω σε ένα σχέδιο διαχείρισης κινδύνου.

• #1083 Απάντηση
      Όλγα
      Επισκέπτης

Εξαιρετική πλατφόρμα! Έχω αποσύρει πολλές φορές χωρίς προβλήματα. Θα συνεχίσω να επενδύω μόνο σε αυτήν την πλατφόρμα. Πιστεύω ότι έχει ένα μεγάλο μέλλον.

• #1084 Απάντηση
      Νικόλαος
      Επισκέπτης

Είμαι γενικά ικανοποιημένος με τις υπηρεσίες και την υποστήριξη που λαμβάνω από την XFinances. Είναι πολύ επαγγελματίες, επικοινωνούν μαζί μου σε τακτική βάση, κάτι που δεν έλαβα από τις προηγούμενους εταιρείες.

• #1085 Απάντηση
      Μάρκος
      Επισκέπτης

Χαίρομαι που μου δίνουν έναν προσωπικό οικονομικό σύμβουλο. Επίσης, χαίρομαι που αυτές οι κριτικές με βοήθησαν στη λήψη απόφασης και μπορούν να βοηθήσουν πολλούς νέους επενδυτές.

• #1086 Απάντηση
      Στέφανος
      Επισκέπτης

Κάποιος που κάνει συναλλαγές με την xfinances? Πρόσφατα άνοιξα έναν λογαριασμό μαζί τους και θέλω να καταλάβω αν πρόκειται για μια σοβαρή εταιρεία.

• #1087 Απάντηση
      Βαγγέλης
      Επισκέπτης

Οι συνάδελφοί μου με συμβούλευαν να μεταφερθώ από την προηγούμενη εταιρεία στην XFinances. Τώρα συμφωνώ πλήρως μαζί τους και είμαι ευγνώμων σε αυτούς. Όλες οι λειτουργίες στην πλατφόρμα είναι γρήγορες. Μου αρέσει η βολική και ευέλικτη πλατφόρμα με αιωρούμενα spreads. Έχω πολλά οφέλη που είναι ωφέλιμα και κάνουν τις συναλλαγές μου πιο αποτελεσματικές. Οι προσδοκίες μου είναι να διπλασιάσω τα κέρδη από τον επόμενο μήνα. Γενικά, αυτή η χρηματοοικονομική εταιρεία μου προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες.

• #1088 Απάντηση
      Γιώργος
      Επισκέπτης

Κάποιος είχε κάποιο προβλήματα κατά τη διαδικασία ανάληψης? Πόσος χρόνος χρειάζεται για την επεξεργασία των αναλήψεων? Ευχαριστώ!

• #1089 Απάντηση
        Μάριος
        Επισκέπτης

Για μένα, συνήθως χρειάζονται 2-3 ημέρες, εξαρτάται από την τράπεζα. Bank wires χρειάζονται συνήθως τον μεγαλύτερο χρόνο επεξεργασίας.

• #1096 Απάντηση
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

Εμπορεύονται σε διαφορετικές αγορές forex, εμπορεύματα, μετοχές και ακόμη και σε κρυπτονομίσματα. Εύκολο σύστημα απόσυρσης. Έχω επίσης εγκατεστημένη την εφαρμογή Android στο τηλέφωνό μου, η οποία μου επιτρέπει να ανταλλάσσω όπου θέλω.

• #1097 Απάντηση
      Ελένη
      Επισκέπτης

Συνιστώ την XFinances επειδή αυτή η εταιρεία μου παρέχει όλα τα απαραίτητα για την καθημερινή μου συναλλαγή. Τα μπόνους έχουν μεγάλη βοήθεια, ειδικά όταν δεν έχω αρκετό περιθώριο για να συνεχίσω να διαπραγματεύομαι. Ο διαχειριστής λογαριασμών κάνει ένα οικονομικό σχέδιο βασισμένο σε απόθεμα και διαπραγματεύομαι στο Amazon και στο Facebook αυτήν τη στιγμή.

• #1098 Απάντηση
        Θεμιστοκλής
        Επισκέπτης

Ποιο ποσό επενδύσατε για να συμμετάσχετε σε ένα οικονομικό σχέδιο? Και πόσο διαρκεί το σχέδιο?

• #1099 Απάντηση
          Ελένη
          Επισκέπτης

Ξεκίνησα με ένα κεφάλαιο χίλια δολάρια για να δοκιμάσω την πλατφόρμα και μετά επένδυσα άλλες πέντε χιλιάδες δολάρια για να συμμετάσχω στο σχέδιο.

• #736 Απάντηση
    • #3834 Απάντηση
      Κωνσταντίνος
      Επισκέπτης

Σας προτείνω αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία διότι είναι μια εξουσιοδοτημένη εταιρεία. Έχει υψηλή μοχλεύσει και χαμηλά spreads. Ξεκινώντας τις πρώτες επενδύσεις μου στην Xfinances και έχω μείνει αρκετά ικανοποιημένος. Είναι η καλύτερη πλατφόρμα!

• #3838 Απάντηση
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

Βλέποντας τα θετικά σχόλια παρατήρησα ότι είναι μια πλατφόρμα έμπιστη και διαφανής. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ανοίξω ένα λογαριασμό, με τι ποσό μπορώ να αρχίσω τις επενδύσεις μου;

• #3840 Απάντηση
        Παύλος
        Επισκέπτης

Εγώ ξεκίνησα με 1000 εύρω , άλλα από ότι κατάλαβα είσαι ακόμα αρχάριος οπότε θα σε συμβούλευα να επενδύσεις με το ελάχιστο κεφάλαιο ώστε να ανοίξεις έναν λογαριασμό. Μπορείς να επικοινωνήσεις και με την εξυπηρέτηση πελατών για περισσότερες ερωτήσεις γύρω από αυτήν χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #6294 Απάντηση
      Μάριος
      Επισκέπτης

Η εξυπηρέτηση πελατών είναι πάρα πολύ καλή, 24/5. Ότι πρόβλημα και να είχα λύθηκε πολύ γρήγορα. Είναι μια από τις καλύτερες χρηματοοικονομικές εταιρείες που ξέρω.

• #6296 Απάντηση
      Πέτρος
      Επισκέπτης

Όλοι μας φοβόμαστε για ένα δεύτερο lockdown, αν γίνει κάτι τέτοιο το μονό σίγουρο είναι ότι θα αφοσιωθώ περισσότερο στις διαδικτυακές επενδύσεις. Ελπίζω όλα να πάνε κάλα και όλο αυτό που συμβαίνει να ξεπεραστεί.

• #6566 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Όλη αυτή η κατάσταση έχει επηρεάσει σίγουρα και τον επενδυτικό τομέα άλλα αν κάνεις σωστές και σταθερές κινήσεις, σίγουρα θα έχεις κέρδη. Επειδή η πλατφόρμα Xfinances μου στέλνει σε καθημερινή βάση τα νέα, είμαι πάντα ενημερωμένος για τα πάντα. Συναλλάσσομαι γύρω στα 3 χρόνια και δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ!

Επισκόπηση 20 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: XFinances
Οι πληροφορίες σας: