Tuesday, May 11, 2021
News, Economy, Forex, Forum

Pluton500

Home Συζητήσεις Pluton500

Επισκόπηση 30 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

Το pluton500 είναι μια τέλεια πλατφόρμα. Για όσους δεν έχουν εμπειρία, σας δίνει την ευκαιρία να γίνετε πιο έμπειροι με διαδικτυακά μαθήματα. Επίσης, εάν ενεργοποιήσετε έναν πραγματικό λογαριασμό, θα είστε σε θέση να έχετε έναν διαχειριστή λογαριασμού που θα σας βοηθήσει πολύ.

• #25402 Απάντηση
      Απόστολος
      Επισκέπτης

Το Pluton500 αν και δεν είναι από τους πιο γνωστούς μεσίτες έχει καλά στοιχειά όπως για παράδειγμα χαμηλά spreads και προμήθειες και πολλά άλλα πλεονεκτήματα.

• #17890 Απάντηση
      Δημήτρης
      Επισκέπτης

Το Pluton500 διαθέτει ένα ευρύ φάσμα αγορών. Μπορείτε να ανταλλάξετε νομίσματα. Η πλατφόρμα είναι πολύ εύκολη στη χρήση. Μέχρι εδώ καλά.

• #25404 Απάντηση
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

Γνωρίζει κάποιος για αυτόν τον μεσίτη; Σας ρωτάω διότι δεν έχω ακουστά αυτήν την πλατφόρμα.

• #25406 Απάντηση
        Παύλος
        Επισκέπτης

Όντως δεν είναι πολύ γνωστή πλατφόρμα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή και αν κάνεις τις σωστές κινήσεις και ακούσεις και τις συμβουλές του διαχειριστή λογαριασμού θα μπορείς να τον εμπιστευτείς περισσότερο αυτόν τον μεσίτη.

• #17893 Απάντηση
      Σέργιος
      Επισκέπτης

Στο παρελθόν, πολλοί μεσίτες με ενοχλούσαν κάθε μέρα καλώντας με να επενδύσω σε διάφορες πλατφόρμες. Ο λόγος που επέλεξα το Pluton500 ήταν επειδή δεν με ενοχλούν και νιώθω πολύ καλά μαζί τους. Η πλατφόρμα είναι αξιόπιστη, εξουσιοδοτημένη και ασφαλής.

• #17895 Απάντηση
      Κωνσταντίνος
      Επισκέπτης

Ένας πολύ καλός και πλήρης ιστότοπος. Δεν είχα προβλήματα με τις αναλήψεις. Έχω διαπραγματευτεί για περίπου 1 χρόνο με το pluton500.

• #17897 Απάντηση
      Στέφανος
      Επισκέπτης

Ο διαχειριστής του λογαριασμού μου είναι πολύ επαγγελματίας και με συμβουλεύει ποια στρατηγική πρέπει να ακολουθήσω. Δεν νομίζω ότι πολλοί μεσίτες σας παρέχουν έναν διαχειριστή λογαριασμού. Είμαι πολύ χαρούμενος που έχω έναν λογαριασμό στο Pluton500.

• #25408 Απάντηση
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

Η εξυπηρέτηση πελατών είναι πολύ ευγενική και πολύ γρήγοροι στις απαντήσεις τους επίσης είναι διαθέσιμοι 24/5.

• #17899 Απάντηση
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

Έχω μεγάλη εμπειρία στις διαδικτυακές επενδύσεις. Είχα πολλές κακές εμπειρίες στο παρελθόν. Εμπιστεύομαι αυτήν την πλατφόρμα 100% επειδή από την πρώτη στιγμή έχει δείξει καλά αποτελέσματα.

• #17901 Απάντηση
      Μάρκος
      Επισκέπτης

Σας δίνουν την ευκαιρία να κατεβάσετε εφαρμογή για το κινητό ή το tablet σας δωρεάν. Είναι πολύ μοντέρνο και τα γραφικά της εφαρμογής είναι καταπληκτικά. Έχετε την ευκαιρία να ενημερωθείτε όπου κι αν βρίσκεστε.

• #25410 Απάντηση
      Παναγιώτης
      Επισκέπτης

Ασχολούμαι με τις διαδικτυακές επενδύσεις πάνω από 5 χρόνια και μπορώ να πω από την εμπειρία που έχω ότι είναι ένας από τους καλύτερους μεσίτες που μπορείς να εμπιστευτείς και να αναθέσεις τα χρήματα σου.

• #17903 Απάντηση
      Λουκάς
      Επισκέπτης

Το pluton 500 είναι μια από τις πιο αξιόπιστες πλατφόρμες που είχα ποτέ. Θα ήθελα να ρωτήσω με βάση την τρέχουσα κατάσταση σε ποιες αγορές πραγματοποιείτε συναλλαγές;

• #17905 Απάντηση
        Ορέστης
        Επισκέπτης

Προσωπικά επικεντρώνομαι στο Amazon. Με την κατάσταση που έχει δημιουργηθεί ακόμα και μετά τις ανακοινώσεις για δεύτερο lockdown , οι διαδικτυακές αγορές θα αυξηθούν. Ωστόσο, δεν ξέρω πόσα χρήματα επενδύσατε για να συστήσετε μια συγκεκριμένη αγορά για συναλλαγές. Θα ήταν καλύτερα αν συμβουλευτείτε τον οικονομικό σας σύμβουλο, ίσως αυτός θα σας βοηθήσει πολύ περισσότερο.

• #17786 Απάντηση
    • #17907 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Εάν θεωρείτε τον εαυτό σας άπειρο, δεν έχετε ανακαλύψει το πλωτών 500, το οποίο προσφέρει μαθήματα και διαδικτυακά σεμινάρια. Σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα έγινα ένας πολύ καλός έμπειρος επενδυτής. Είμαι πολύ χαρούμενος.

• #25412 Απάντηση
      Ηλίας
      Επισκέπτης

Ποιος μπορεί να μου πει την άποψη του, τι πιστεύετε είναι καλύτερο να ενεργοποιήσεις έναν demo λογαριασμό ή να ενεργοποιήσεις έναν πραγματικό λογαριασμό με το ελάχιστο κεφάλαιο;

• #25415 Απάντηση
        Άγγελος
        Επισκέπτης

Θα σας συμβούλευα να ενεργοποιήσετε κατευθείαν έναν πραγματικό λογαριασμό για να καταλάβετε και την λειτουργιά της πλατφόρμας και επίσης να καταλάβεις αν θα καθυστερήσει η ανάληψη χρημάτων.

• #25417 Απάντηση
      Λάμπρος
      Επισκέπτης

Ο διαχειριστής λογαριασμού με συμβουλεύει σε ποιες αγορές να επικεντρωθώ, είναι επαγγελματίας και βρίσκεται κοντά μου οπότε τον χρειαστώ.

• #25419 Απάντηση
      Μάρκος
      Επισκέπτης

Συνεργάζομαι με τον μεσίτη pluton500 για πάνω από δυο χρόνια και μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα ούτε η ανάληψη χρημάτων δεν καθυστερεί σχεδόν ποτέ.

• #25421 Απάντηση
      Κωνσταντίνος
      Επισκέπτης

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με τον μεσίτη pluton500, συνεργάζομαι για πάνω από έναν χρόνο και όλα λειτουργούν σωστά Είναι μια ολοκληρωμένη πλατφόρμα.

• #27776 Απάντηση
      Κοσμάς
      Επισκέπτης

Ο διαχειριστής λογαριασμού με συμβούλεψε να συνεχίσω να επικεντρώνομαι στο Bitcoin διότι η τιμή του έχει μόνο άνοδο και μπορεί να καταφέρω να έχω μόνο κέρδη από αυτήν την επένδυση.

• #27778 Απάντηση
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

Ο επενδυτικός τομέας πάντα μου φαινόταν ενδιαφέρον αλλά είχα τον φόβο ότι πρέπει να έχεις κάποιες δεξιότητες για να τα καταφέρεις, όμως ψάχνοντας στο διαδίκτυο και επιλέγοντας την χρηματοοικονομική εταιρεία pluton500, ξεκίνησα να παρακολουθώ τα διαδικτυακά μαθήματα που προσφέρουν και δεν μου φαίνεται και τόσο δύσκολο. Ενεργοποίησα έναν λογαριασμό και θα ξεκινήσω τις επενδύσεις.

• #27780 Απάντηση
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

Θα ήθελα να σχολιάσω διότι πιστεύω πως η άποψη μου μπορεί να βοηθήσει άλλους αρχάριους επενδυτές ή και απογοητευμένους επενδυτές να ξανά πιστέψουν ότι υπάρχουν χρηματοοικονομικές εταιρείες έμπιστες και εξουσιοδοτημένες όπως είναι η πλατφόρμα pluton500. Μην φοβάστε να τον εμπιστευτεί και να ξεκινήσετε τις συναλλαγές.

• #27782 Απάντηση
      Πέτρος
      Επισκέπτης

Η χρηματοοικονομική εταιρεία αυτή είναι αξιόλογη, επαγγελματίας και εξουσιοδοτημένη. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα συνεχίσω τις επενδύσεις εδώ με σιγουριά και ασφάλεια.

• #32281 Απάντηση
      Δημήτρης
      Επισκέπτης

Το Bitcoin συνεχίζει να έχει άνοδο στην τιμή του και αυτό είναι πολύ ενδιαφέρον διότι δεν έχει ξανά συμβεί κάτι τέτοιο παλαιότερα και εγώ προσωπικά το θεωρώ από τις καλύτερες επενδυτικές ευκαιρίες.

• #29626 Απάντηση
      iosif
      Επισκέπτης

Πρόσφατα ξεκίνησα μία συνεργασία με την επενδυτική pluton500, ωστόσο έχω κάποιες επιφυλάξεις που αφορούν στην φερεγγυότητα και αξιοπιστία της εταιρείας. Το πρώτο είναι ότι ενώ αρχικά μου ζητήθηκε από μία κοπέλα να στείλω φωτογραφίες με την ταυτότητά μου, πιστωτική κάρτα με κρυμένο τον αριθμό και κάποιο λογαριασμό, τελικά χωρίς να τα στείλω με πήρε τηλέφωνο από το Λονδίνο διαχειριστής και ξεκινήσαμε τη συνεργασία. Όταν το ανέφερα δεν έδωσε σημασία και μου είπε ότι δεν είναι απαραίτητο. Το δεύτερο που με προβληματίζει είναι ότι δεν χρεισημοποιώ την πλατφόρμα της εταιρείας, όπως διαβάζω ότι άλλοι επενδυτές κάνουν αλλά ανοίγουμε θέσεις με το metatrader4. Βέβαια αυτό το πρόγραμμα έχει επικρατήσει παντού όπως καταλαβαίνω. Επίσης στην πλατφόρμα υποτίθεται ότι υπάρχει η δυνατότητα για εκπαίδευση αλλά μέχρι τώρα δεν έχω πάρει μέρος σε κάποιο μάθημα. πχ ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πως υπολογίζεται το volume όταν ανοίγουμε κάποια θέση. Εν τώ μεταξύ στην αρχή σχεδόν όλες οι κινήσεις είχαν καλά κέρδη το τελευταίο διάστημα πολλές κινήσεις που ο διαχειριστής μου λέει να ανοίξω, είναι αντίθετες. Δλδ ενώ ήταν ήδη σε ιστορικά ψηλά, μου έλεγε να αγοράσω αντί να πουλήσω κτλ. Γενικά είμαι ικανοποιημένος ως τώρα όμως σκέφτομαι να επενδύσω ένα σημαντικό ποσό σε ένα πρόγραμμα έξι μηνών με 13% μηνιαία απόδοση και 50% μπόνους από την εταιρεία αλλά διστάζω. Το τελευταίο διάστημα πολλά λέγονται για απάτες από εταιρείες με έδρα το Λονδίνο που ψαρεύουν πελάτες μέσα από το τηλέφωνο κτλ. Θα ήθελα παρακαλώ να μου πει κάποιος ποιά είναι η πιστοποίηση που πρέπει να έχει μία τέτοιου τύπου επενδυτική εταιρεία κι αν η pluton500 έχει την κατάλληλη πιστοποίηση ή θα πρέπει να αναζητήσω μία άλλη εταρεία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

• #29828 Απάντηση
        Γιάννης
        Επισκέπτης

Γεια σου Ιωσήφ, πριν ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό μαζί τους, επαλήθευσα στο κάτω μέρος του ιστότοπου ότι η εταιρεία Pluton500 έχει άδεια από την MFA. Η πλατφόρμα MT4 είναι μια πλατφόρμα που χρησιμοποιείται από όλες σχεδόν τις χρηματοοικονομικές εταιρείες. Σχετικά με την απαιτούμενη τεκμηρίωση είναι μια διαδικασία που σας ζητούν όλες οι χρηματοοικονομικές εταιρείες. Μπορεί να ολοκληρωθεί αργότερα, καθώς θα το χρειαστείτε όταν ζητήσετε να αποσύρετε τα κέρδη σας.

• #32284 Απάντηση
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

Η χρηματοοικονομική εταιρεία pluton500 σου προσφέρει ένα ευρύ φάσμα αγορών όπου έχεις πολλές επιλογές που να επικεντρωθείς. Είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο σοβαρό πρόβλημα.

• #32286 Απάντηση
      Παύλος
      Επισκέπτης

Το Pluton500 είναι μια τέλεια πλατφόρμα. Για όσους δεν έχουν εμπειρία, σας δίνει την ευκαιρία να γίνετε πιο έμπειροι με διαδικτυακά μαθήματα. Επίσης, εάν ενεργοποιήσετε έναν πραγματικό λογαριασμό, θα είστε σε θέση να έχετε έναν διαχειριστή λογαριασμού που θα σας βοηθήσει πολύ.

• #32288 Απάντηση
      Γιάννης
      Επισκέπτης

Θα ήθελα να σχολιάσω και εγώ με την σειρά μου διότι έτσι πιστεύω ότι θα βοηθίσω και άλλους επενδυτές να πάρουν την σωστή απόφαση ώστε να εμπιστευτούν τον pluton500. Είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία έμπιστη και σοβαρή σου δίνει την δυνατότητα της βοήθειας του οικονομικού συμβούλου με την ενεργοποίηση ενός λογαριασμού δηλαδή δεν χρειάζεται ένα μεγάλο χρηματικό ποσό όπως σε άλλες εταιρίες.

• #32918 Απάντηση
      Παναγιώτης
      Επισκέπτης

Στην αρχή είχα την εντύπωση ότι είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία scam για αυτό και φοβόμουν να ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό μαζί τους. Ενεργοποίησα έναν demo account για να καταλάβω και την λειτουργία της πλατφόρμας.

• #33799 Απάντηση
        Ανδρέας
        Επισκέπτης

Εγώ θεωρώ ότι είναι χάσιμο χρόνο η ενεργοποίηση ενός demo account. Θα σε συμβούλευα να ενεργοποιήσεις έναν πραγματικό λογαριασμό με το ελάχιστο κεφάλαιο για να καταλάβεις και την λειτουργία της πλατφόρμας και να εμπιστευτείς αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #35120 Απάντηση
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

O Pluton500 είναι από τις καλότες χρηματοοικονομικές εταιρείες. Πρώτον μου στέλνουν καθημερινά e-mail για να με ενημερώσουν τι γίνεται στον επενδυτικό τομέα και σε ποιες αγορές μπορώ να επικεντρωθώ έτσι ώστε να έχω καλά αποτελέσματα και κέρδη. Από την μεγάλη εμπειρία που έχω στο διαδικτυακό εμπόριο θεωρώ ότι είναι μια ολοκληρωμένη χρηματοοικονομική εταιρεία.

• #36712 Απάντηση
      Μηνάς
      Επισκέπτης

Νιώθω μεγάλη ασφάλεια με τον Pluton500. Όλες οι χρηματοοικονομικές εταιρείς έχουν και πλαιονεκτήματα και μειονεκτήματα αλλά εγώ θεωρώ ότι ο Pluton500 έχει πιο πολλά πλαιονεκτήματα για αυτό και εγώ τον έχω επιλέξει.

• #36714 Απάντηση
      Σοφοκλής
      Επισκέπτης

Προτιμώ να μην ρισκάρω πολλά αν και ο Pluton500 είναι έμπιστος μεσίτης, προσπαθώ να κάνω ασφαλείς βήματα και με σιγουριά.

Επισκόπηση 30 απαντητικών νημάτων
Απάντηση στο: Pluton500
Οι πληροφορίες σας: