Thursday, March 28, 2024
News, Economy, Forex, Forum


Plus500


Home Συζητήσεις Plus500

  • Αυτό το θέμα είναι κενό.
Επισκόπηση 12 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #941
      Κατερίνα
      Επισκέπτης

      Κατάθεσα χρήματα στην εταιρεία Plus500. Ήμουν νέος χρήστης και επένδυσα όταν είδα ότι ήταν πολύ γνωστή εταιρεία. Δυστυχώς, με εξέπληξε βλέποντας τα spread τους. Κατά την άποψη μου πιστεύω ότι είναι μια καλή πλατφόρμα, αλλά δυστυχώς έχει υψηλά spread.

    • #942
      Μαρία
      Επισκέπτης

      Η υποστήριξη πελατών είναι εξαιρετική, ήταν άμεσα διαθέσιμοι για να με βοηθήσουν. Οι αναλήψεις είναι καλές και πολύ γρήγορες.

    • #943
      Μενέλαος
      Επισκέπτης

      Έχω ανοίξει έναν λογαριασμό στην plus500 για πάνω από ένα χρόνο. Η πλατφόρμα plus500 έχει εξαιρετική ταχύτητα εκτέλεσης παραγγελιών. Μέχρι στιγμής θα συνιστούσα σίγουρα αυτήν την εταιρεία ειδικά σε αρχάριους που θέλουν να μάθουν περισσότερα από το εκπαιδευτικό τους υλικό και τα webinars.

    • #944
      Γιάννης
      Επισκέπτης

      Πριν από μερικούς μήνες σε αυτόν τον ιστότοπο διάβασα μερικές κριτικές για τις εμπειρίες των επενδυτών με την XM. Στην πραγματικότητα, μετά από διαπραγμάτευση και κέρδος, έκανα ένα αίτημα ανάληψης και έφτασαν μέσα στην εβδομάδα. Μου αρέσει η plus500 μόνο τα spreads είναι αυτά που με ανησυχούν γιατί είναι λίγο ακριβά, ωστόσο γενικώς είναι μια σπουδαία εταιρεία.

    • #945
      Ανέστης
      Επισκέπτης

      Η Plus500 είναι καλή και τακτικά εξουσιοδοτημένη πλατφόρμα. Ψάχνω για πολύ καιρό να βρω μια αξιόπιστη και ασφαλή χρηματοοικονομική εταιρεία.

    • #946
      Νεκτάριος
      Επισκέπτης

      Η Plus500 είναι μια πλατφόρμα με ένα ευρύ φάσμα αγορών. Ήμουν πελάτης στην Xm αλλά έκλεισα τον λογαριασμό μου αφού δεν είχα χρόνο να τον διαχειριστώ. Γνωρίζω ότι η Plus500 έχει αλλάξει και ότι οι επενδυτές διαμαρτύρονται για το κόστος του spread.

    • #947
      Αντιγόνη
      Επισκέπτης

      Η Plus500 είναι η πρώτη εταιρεία όπου άνοιξα λογαριασμό πριν από περίπου τέσσερα χρόνια. Αρχικά ανοίγω έναν δοκιμαστικό λογαριασμό, μετά από μια περίοδο επενδύω σε έναν πραγματικό λογαριασμό. Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένη μαζί τους, καθώς βρήκα εδώ όλα όσα χρειάζομαι για τις συναλλαγές μου. Μου αρέσει το εκπαιδευτικό τους υλικό και οι δωρεάν καθημερινές τους ειδοποιήσεις, πραγματικά μηδενικές χρεώσεις και γρήγορες αναλήψεις. Μια φορά επίσης πήρα και ένα μπόνους.

    • #948
      Δέσποινα
      Επισκέπτης

      Η Plus500 ήταν ο πρώτη χρηματοοικονομική εταιρεία στην οποία ενεργοποίησα έναν λογαριασμό συναλλαγών. Τη θεώρησα καλή, αλλά δεν είχα τίποτα να συγκρίνω. Αφού άνοιξα λογαριασμούς σε μερικές άλλες εταιρείες, συνειδητοποίησα ότι τα XM swaps και τα spread δεν είναι και πολύ καλά.

    • #949
      Σταματία
      Επισκέπτης

      Σας ευχαριστούμε για τα σχόλια σε σχέση με την εταιρεία αυτή Δεν είναι ότι διαπραγματεύομαι μαζί τους για πολύ καιρό και είχα κάποιες υποψίες στην αρχή εάν ήταν ασφαλές να αποσύρω μεγάλα χρηματικά ποσά. Αλλά τώρα με όλες αυτές τις θετικές κριτικές ανυπομονώ να κάνω τα πρώτα κέρδη. Αισθάνομαι ασφαλής για όλα τα οικονομικά ζητήματα σε σχέση με την plus500.

    • #951
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

      Μπορώ να πω ότι η plus500 είναι μια αξιόπιστη εταιρεία, έκανα συναλλαγές μαζί τους πριν από 8 μήνες και βγάζω καλά κέρδη. Η ανάληψη είναι γρήγορη, χρειάζονται 2-3 ημέρες για να φτάσουν τα χρήματα στον λογαριασμό μου. Είναι μια πολύ καλή και επαγγελματική εταιρεία. Τη προτείνω σε όλους.

    • #758
    • #5802
      Γιάννης
      Επισκέπτης

      Δεν είναι πολύ εύκολο να εμπιστευτείς χρηματοοικονομικές εταιρείες με όλα αυτά που γίνονται. Η plus500 είναι από τις καλύτερες προς στιγμή, είναι εύκολα να την εμπιστευτείς, έχει τόσο θετικά σχόλια παντού Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος που έχω έναν λογαριασμό εδώ.

    • #5804
      Μανώλης
      Επισκέπτης

      Φοβάμαι αρκετά με αυτές τις εξελίξεις στην παγκόσμια οικονομία ειδικά στις Αμερικάνικες αγορές, βλέπω πως τα πράγματα δεν πάνε καθόλου κάλα. Είμαι σε δίλημμα ειδικά με τα εμπορεύματα.

Επισκόπηση 12 απαντητικών νημάτων
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.