Thursday, March 28, 2024
News, Economy, Forex, Forum


FXG Markets


Home Συζητήσεις Forum FXG Markets

  • Αυτό το θέμα έχει 27 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 2 έτη πριν από τον χρήστη Ιωάννης επισκέπτης.
Επισκόπηση 26 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #41028
      Λουκάς
      Επισκέπτης

      Δεν γνωρίζω καθόλου αυτήν την εταιρεία για αυτό και δεν νιώθω σίγουρος το τι να κάνω, μπορώ να πω όμως ότι έψαξα στο διαδίκτυο και διάβασα ότι έχει πολύ καλά στοιχεία ο FXG Markets.

    • #41030
      Ηλίας
      Επισκέπτης

      Αν και δεν είναι πολύ γνωστή πλατφόρμα έψαξα καλά στο διαδίκτυο και είδα ότι παρέχει πολύ καλές υπηρεσίες. Έτσι αποφάσισα να ξεκινήσω της συναλλαγές μαζί του με ένα μικρό κεφάλαιο χρημάτων και θα δω στην πορεία αν θα συνεχίσω να επενδύω.

    • #41032
      Κωνσταντίνος
      Επισκέπτης

      Ως αρχή, ενεργοποίησα έναν demo λογαριασμό για να εξασκηθώ και να δω πώς λειτουργεί η πλατφόρμα. Εφόσον καταλάβω την λειτουργία της πλατφόρμας θα ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό.

    • #41034
      Μηνάς
      Επισκέπτης

      Πιστεύω ότι η πλατφόρμα FXG Markets είναι μια σπουδαία χρηματοοικονομική εταιρεία. Έχω δοκιμάσει την πλατφόρμα τους και έχει εξαιρετική εκτέλεση παραγγελιών και φθηνά spreads.

    • #41036
      Παύλος
      Επισκέπτης

      Στην αρχή ήμουν πολύ δύσπιστος να εμπιστευτώ μια χρηματοοικονομική εταιρεία που δεν ήξερα. Διαβάζοντας μερικά σχόλια σε αυτό το φόρουμ σκέφτηκα να επενδύσω ένα ελάχιστο κεφάλαιο ως αρχή. Μέχρι στιγμής, τα πράγματα πάνε αρκετά καλά.

    • #41038
      Σέργιος
      Επισκέπτης

      Έχω μείνει εκτός εργασίας για λίγο και σκέφτομαι να κάνω κάτι για μένα και την οικογένειά μου. Έχω ακούσει πολλά για τις διαδικτυακές συναλλαγές και σκέφτηκα ότι θα προσπαθούσα να επενδύσω με αυτόν τον μεσίτη. Ο αδερφός μου πρότεινε αυτήν την χρηματοοικοομική εταιρεία. Είναι λάτρης των συναλλαγών και συνεργάζεται με αρκετές εταιρείες εδώ και χρόνια. Δεδομένου ότι δεν είχα ποτέ εμπειρία με διαδικτυακούς μεσίτες, πρότεινε το FXG Markets καθώς προσφέρουν δωρεάν εκπαιδευτικά μαθήματα. Αφού ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό θα μπορώ να έχω μια πλήρης άποψη για αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία.

    • #41040
      Χρήστος
      Επισκέπτης

      Είμαστε σε lockdown λόγω του κωρονοϊού και έχει επηρεαστεί παρά πολύ η οικονομία της χώρας. Εμένα αυτή η κατάσταση με έχει ωφελήσει διότι έχω βρει περισσότερο ελεύθερο χρόνο ώστε να ασχοληθώ με τις διαδικτυακές συναλλαγές.

    • #41042
      Κοσμάς
      Επισκέπτης

      Κατέθεσα ένα ποσό 600 ευρώ για να δω αν η πλατφόρμα λειτουργεί σωστά. Εκτός από αυτήν την πλατφόρμα, έχω έναν άλλο λογαριασμό στον οποίο λειτουργώ εδώ και χρόνια. Ο λόγος για τον οποίο αποφάσισα να ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό με τον FXG Markets είναι ότι ο διαχειριστής λογαριασμού μου φάνηκε αρκετά προετοιμασμένος και επαγγελματίας. Ελπίζω να έχω μια καλή εμπειρία με αυτήν την εταιρεία.

    • #41044
      Θωμάς
      Επισκέπτης

      Πέρασε το καλοκαίρι και τα κρούσματα είχαν αρχίσει να μειώνονται. Ελπίζω πολύ γρήγορα να βρεθεί κάποιο αντίδοτο ή εμβόλιο και να βγούμε από αυτήν την κατάσταση.

    • #41046
      Άγγελος
      Επισκέπτης

      Σκέφτομαι να επικεντρωθώ στην Apple αυτήν την περίοδο διότι αναμένεται να κυκλοφορήσει το καινούριο μοντέλο της, το iphone12. Κάθε φορά που η Apple κυκλοφορεί ένα καινούριο μοντέλο γίνεται χαμός σε πωλήσεις.

    • #41048
      Περικλής
      Επισκέπτης

      Ήμουν πολύ μπερδεμένος πριν βασιστώ στα σχόλια και τις κριτικές που διάβασα και πήρα την απόφαση να ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό με το ελάχιστο αποδεκτό κεφάλαιο. Την περασμένη εβδομάδα κατάφερα να κάνω την πρώτη μου ανάληψή και ευτυχώς είδα τα χρήματα να πιστώνονται στον τραπεζικό μου λογαριασμό. Ελπίζω να έκανα μια καλή επιλογή και επέλεξα τον FXG Markets.

    • #41050
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

      Τα κρούσματα του covid-19 καθημερινά όλο και αυξάνονται παρατηρώ ότι και με τις εκλογές των ΗΠΑ το χρηματηστήριο έχει επηρεαστεί παρά πολύ και σκέφτομαι να μην κάνω κάποια επενδυτική κίνηση, θεωρώ ότι δεν είναι μια καλή περίοδος.

    • #41058
      Μάρκος
      Επισκέπτης

      Στο παρελθόν έπεσα δύο φορές θύμα απάτης από ψεύτικες χρηματοοικονομικές εταιρείες και είχα απογοητευτεί αρκετά διότι έχασα πολλά χρήματα, όμως στο δρόμο μου μπήκε ο IFXG Markets και κατάφερα να διασώσω ένα μεγάλο χρηματικό ποσό μέχρι και το 50% των χαμένων χρημάτων.

    • #41060
      Δημήτρης
      Επισκέπτης

      Αυτήν την περίοδο σκέφτομαι να επικεντρωθώ στα αμερικανικά αποθέματα όπως το Amazon ή το Netflix βασικά μου το πρότεινε ο διαχειριστής λογαριασμού και πιστεύω του θα μου φέρει καλά αποτελέσματα αφού πλισοάζει και το Black Friday.

    • #41062
      Ηρακλής
      Επισκέπτης

      Είμαι άπειρος στις διαδικτυακές συναλλαγές και είμαι πολύ σκεπτικός το τι να κάνω να ενεργοποιήσω ή όχι έναν λογαριασμό διότι φοβάμαι αν θα μπορέσω να ενταχθώ στην πλατφόρμα. Όποιος έχει μεγαλύτερη εμπειρία ας με συμβουλέψει και εμένα, ευχαριστώ.

      • #41064
        Στέφανος
        Επισκέπτης

        FXG Markets σου παρέχει την δυνατότητα του social trading ( αντιγραφή στρατηγιών έμπειρων επενδυτών) οπότε χάρη σε αυτήν την υπηρεσία θα μπορείς να ενταχθείς πολύ γρήγορα στην πλατφόρμα. Καταρχάς μπορείς να ενεργοποιήσεις έναν λογαριασμό με το ελάχιστο ποσό κεφαλαίου και έπειτα να κανείς επενδύσεις, μπορείς επίσης να συμβουλευτείς και τον διαχειριστή λογαριασμού.

    • #41066
      Πέτρος
      Επισκέπτης

      Τα κρυπτονομίσματα ήταν πάντα από τις αγαπημένες μου επενδυτικές κινήσεις για αυτό και επέλεξα να επενδύσω στο Bitcoin που έχει φτάσει η τιμή του σε ένα πολύ καλό επίπεδο.

    • #41068
      Αλκιβιάδης
      Επισκέπτης

      Ο FXG Markets είναι μια από τις καλύτερες χρηματοοικονομικές εταιρείες που υπάρχουν, τον εμπιστεύομαι εδώ και πολύ καιρό.

    • #41070
      Σωκράτης
      Επισκέπτης

      Μια εξαιρετική πλατφόρμα συναλλαγών. Έχω γύρω στον ένα χρόνο που συναλλάσομαι μαζί με τον FXG Markets και μαζί με τον διαχειριστή λογαριασμό κάνουμε οικονομικά σχέδια για το μέλλον. Είμαι πολύ τυχερός που έχω εμπιστευτεί τα χρήματα μου σε μια έμπιστη και σοβαρή εταιρεία.

    • #41072
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

      Η πλατφόρμα FXG Markets μπορεί να μην είναι αρκετά γνωστή αλλά προσφέρει εξερετικές υπηρήσιες. Έχω εμπειρία χρόνων στις διαδικτυακές συναλλαγές οπότε μπορώ να εκφέρω μια άποψη για τον FXG Markets και πιστεύω ότι ανάμεσα από πολλές εταιρείς είναι μια πολύ καλή επιλογή. Μέχρι στιγμής όλα είναι πολύ ικανοποιητικά.

    • #41074
      Ορέστης
      Επισκέπτης

      Ο FXG Markets με ενημερώνει καθημερινά για τα νέα στον επενδυτικό τομέα μου στέλνει email και σήματα που να εστιάσω και ποιες είναι οι καλύτερες επενδυτικές ευκαιρίες που πρέπει να εκμεταλευτώ ώστε να έχω καλά αποτελέσματα και κέρδη.

    • #41091
      Παναγιώτης
      Επισκέπτης

      Ελπίζω ότι με το εμβόλιο Johnson and Johnson που έγινε αποδεκτό από την Ευρωπαϊκή Ένωση, ίσως η κατάσταση αλλάξει. Πάντως αυτό είχε μεγάλο αντίκτυπο και η τιμή αυτού του αποθέματος έχει αυξηθεί αρκετά.

    • #41095
      Διονύσης
      Επισκέπτης

      Το εμβόλιο Johnson and Johnson τελικά δεν είχε τα επιθήματα αποτελέσματα και η Ευρωπαϊκή Ένωση το έχει απογορεύσει προς το παρόν. Ελπίζω τα αλλά εμβόλια που έχουν κυκλοφορήσει να φέρουν τα επιθήματα αποτελέσματα και να βγούμε επιτέλους από αυτήν την κατάσταση.

    • #41112
      Απόστολος
      Επισκέπτης

      Πριν από ένα μήνα πέρασα τον covid-19 σε πολύ άσχημη κατάσταση χρειάστηκε να ξοδέψω πολλά χρήματα. Ευτυχώς με βοήθησε που είχα κάνει επενδύσεις μέσω του FXG Markets και είχα εξασφαλίσει ένα μεγάλο ποσό χρημάτων στην τράπεζα και κατάφερα να ξεπεράσω αυτήν την οικονομική δυσκολία.

    • #41115
      Γεράσιμος
      Επισκέπτης

      Με την εταιρεία FXG Markets μπόρεσα να αποκτήσω την καλύτερη εμπειρία. Όλα αυτά με βοηθούν στη δημιουργία ενός ισχυρού και ασφαλούς εξασφαλισμένου κέρδος για το μέλλον μου. Είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι πελάτης αυτής της εταιρείας.

    • #40616
    • #41118
      Πρόδρομος
      Επισκέπτης

      Είμαι πολύ ικανοποιημένος που έχω επιλέξει τον FXG Markets για τις επενδύσεις μου διότι η ανάληψη χρημάτων δεν έχει καθυστερήσει σχεδόν ποτέ, έχει χαμηλά spreads και προμήθειες και έχει επίσης ένα ευρύ φάσμα αγορών.

    • #62154
      Ιωάννης επισκέπτης
      Επισκέπτης

      Είμαι άπειρος στις διαδικτυακές συναλλαγές και είμαι σκεπτικός το τι να κάνω να ενεργοποιήσω ή όχι έναν λογαριασμό διότι φοβάμαι. Όποιος έχει μεγαλύτερη εμπειρία ας με συμβουλέψει και εμένα, ευχαριστώ.

Επισκόπηση 26 απαντητικών νημάτων
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.