Thursday, March 28, 2024
News, Economy, Forex, Forum


IG


  • Αυτό το θέμα έχει 14 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 3 έτη, 5 μήνες πριν από τον χρήστη Απόστολος.
Επισκόπηση 14 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #952
      Ηλιάνα
      Επισκέπτης

      Η IG.com είναι φοβερή εταιρεία. Μου αρέσει το γεγονός ότι είναι μια εταιρεία ECN και έχουν καλή μόχλευση. Η εξυπηρέτηση πελατών είναι φιλική και πάντα έτοιμη να βοηθήσει. Ωστόσο, πιστεύω ότι πρέπει να εργάζονται για το χρόνο ανάληψης. Η επεξεργασία μπορεί να καθυστερήσει αρκετά.

    • #954
      Ναταλία
      Επισκέπτης

      Είμαι στην IG για πάνω από ενάμιση χρόνο και η εξυπηρέτηση πελατών είναι τέλεια. Ένας από τους λόγους που τους επέλεξα είναι λόγω των χαμηλότερων spread που εχουν. Πολύ καλή εμπειρία

    • #955
      Ειρήνη
      Επισκέπτης

      Οι αυστραλιανές πλατφόρμες είναι οι καλύτερες, ασφαλέστερες και πιο αξιόπιστες. Επιπλέον, η πλατφόρμα cTrader είναι εξαιρετική και οι χρεώσεις είναι καλύτερες και χαμηλότερες σε αντίθεση με άλλες χρηματοοικονομικές εταιρείες.

    • #956
      Λάμπρος
      Επισκέπτης

      Χρησιμοποιώ την IG για περισσότερο από ένα χρόνο και γενικά έχω μια θετική εμπειρία. Έχουν τα καλύτερα spread και καλή υποστήριξη πελατών.

    • #958
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

      Αν ψάχνετε για μια αξιόπιστη χρηματοοικονομική εταιρεία με χαμηλά spread, η IG είναι αυτό που ψάχνετε.

    • #959
      Στέφανος
      Επισκέπτης

      Συναλλάσσομαι με την IG για πάνω από δύο χρόνια και είμαι ικανοποιημένος με την εμπειρία που έχω μαζί τους. Με τις αναλήψεις, είναι γρήγορες και ποτέ δεν καθυστέρησαν να πιστώσουν τα χρήματα στον λογαριασμό μου.

    • #960
      Χρήστος
      Επισκέπτης

      Πλατφόρμα με γρήγορες καταθέσεις και αναλήψεις. Έχουν επίσης γρήγορη εκτέλεση παραγγελιών και απίστευτες χαμηλές προμήθειες του spread.

    • #961
      Μανώλης
      Επισκέπτης

      Μετά από διάφορες αρνητικές εμπειρίες με με αδειοδοτημένες εταιρείες βρήκα τελικά την σωστή χρηματοοικονομική εταιρεία. Δεν την ανταλλάσσω πλέον με καμιά άλλη εταιρεία. Έχω εξαιρετικά κέρδη και κάνω ανάληψη χωρίς κανένα πρόβλημα.

    • #962
      Γιάννης
      Επισκέπτης

      Η IG.com έχει εξαιρετικά ανταγωνιστικά spread και προμήθειες και επίσης εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών. Οι αναλήψεις είναι γρήγορες και εύκολες!

    • #970
      Στράτος
      Επισκέπτης

      Είμαι νέος επενδυτής στη forex και έχω περάσει πολύ χρόνο αναζητώντας μια καλή χρηματοοικονομική εταιρεία. Έχω επιλέξει την IG Group και δεν μετανιώνω για αυτό. Είναι πολύ βολική για μένα, επειδή παρέχουν πολλά υλικά μελέτης σχετικά με τον τρόπο συναλλαγών. Ο ιστότοπός τους είναι επίσης πολύ ενημερωτικός. Προσφέρουν προστασία αρνητικής ισορροπίας που μπορεί να βοηθήσει έναν αρχάριο σαν κι εμένα.

    • #6953
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

      Η εξυπηρέτηση πελατών είναι πάρα πολύ εξυπηρετική. Έχω βέβαια μια ένσταση διότι δεν είναι διαθέσιμοι 24/7 και επίσης μέσω email καθυστερούν να απαντήσουν.

    • #750
    • #6955
      Πέτρος
      Επισκέπτης

      Με την εφαρμογή στο κινητό είμαι πάρα πολύ χαρούμενος διότι σε κάθε ευκαιρία βλέπω τι γίνεται με τις επενδύσεις μου, επίσης μου στέλνουν σε καθημερινή βάση τα νέα της ημέρας. Είμαι πλήρως ενημερωμένος. Συναλλάσσομαι για αρκετά χρόνια μαζί τους.

    • #6959
      Παναγιώτης
      Επισκέπτης

      H κατάσταση σε όλο τον κόσμο έχει γίνει τραγική, δεν ξέρουμε τι θα ξημερώσει στις επενδύσεις. Ειδικά μετά τις ανακοινώσεις του Trump έφερε κάποιες ανατροπές. Δεν είμαι σίγουρος για τις μελλοντικές μου επενδυτικές κινήσεις.

    • #6957
      Απόστολος
      Επισκέπτης

      Μια από τις καλύτερες πλατφόρμες. Ήμουν αρχάριος και με τα εκπαιδευτικά βίντεο, υλικό μάθησης και τα διαδικτυακά σεμινάρια σε πολύ λίγο χρόνο κατάλαβα πως λειτουργεί η πλατφόρμα IG.

Επισκόπηση 14 απαντητικών νημάτων
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.