Thursday, March 28, 2024
News, Economy, Forex, Forum


InvestArea


Home Συζητήσεις InvestArea

  • Αυτό το θέμα έχει 40 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 2 έτη, 9 μήνες πριν από τον χρήστη Σταύρος.
Επισκόπηση 37 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #38041
      Σοφοκλής
      Επισκέπτης

      Δεν γνωρίζω καθόλου αυτήν την πλατφόρμα και είμαι σε δίλημμα τι να κάνω να ενεργοποιήσω ή όχι έναν λογαριασμό. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι για αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία ας μου σχολιάσει για να μου αναφέρει την προσωπική του εμπειρία.

    • #38044
      Μηνάς
      Επισκέπτης

      Μπορεί να μην είναι γνωστή πλατφόρμα αλλά έχει κάλα στοιχειά, φυσικά μπορείς να ψάξεις και στο διαδίκτυο και να δεις τι στοιχεία προσφέρει. Εγώ έχω ένα μήνα που συνεργάζομαι μαζί τους και όλα φαίνονται ικανοποιητικά.

    • #38047
      Κωνσταντίνος
      Επισκέπτης

      Είμαι άπειρος επενδυτής και δεν έχω κάποια εμπειρία στον επενδυτικό τομέα, όμως διάβασα στο διαδίκτυο ότι παρέχουν την δυνατότητα μέσω του forexcopy να αντιγράψω στρατηγικές από επενδυτές έμπειρους και επαγγελματίες.

    • #38050
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

      Έχω λίγο καιρό που ξεκίνησα τις συναλλαγές με τον Investarea και μπορώ να πω ότι μέχρι στιγμής όλα φαίνονται καλά και ικανοποιητικά.

    • #38053
      Πέτρος
      Επισκέπτης

      Θα ήθελα να αναφέρω ότι η χρηματοοικονομική εταιρεία Investarea με έχει βοηθήσει αρκετά να καταφέρω να εξασφαλίσω χρήματα και να μπορέσω να σκέφτομαι για το μέλλον διότι το έχω εξασφαλίσει με ένα πολύ κάλο χρηματικό ποσό.

    • #38057
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

      Όλες οι ειδήσεις παγκοσμίως μιλάνε για ένα ιό άγνωστο για όλους μας, τον covid-19. Πολλές χώρες έχουν αρχίσει να είναι σε lockdown και πολλές επιχειρήσεις έχουν αρχίσει να κλείνουν λόγω των μέτρων ασφάλειας. Όλη η αυτή η κατάσταση έχει επηρεάσει πάρα πολύ την παγκόσμια οικονομία και τo χρηματιστήριο. Προσωπικά εγώ περιμένω να εξετάσω πολύ κάλα που θα επικεντρωθώ σε ποιες αγορές αν και σίγουρα θα συμβουλευτώ και τον διαχειριστή λογαριασμού.

    • #38059
      Λεωνίδας
      Επισκέπτης

      Λόγω της κατάστασης του covid-19 είμαστε εγκλεισμένοι στο σπίτι και δεν ξέρουμε μέχρι πότε θα είμαστε για αυτό και παρατηρώ μια μεγάλη άνοδο στο Netflix, σκέφτομαι να κάνω μια επένδυση σε αυτήν την αγορά. Πάρα όλο που τα πράγματα είναι έτσι εγώ έχω την ευκαιρία να έχω πολύ χρόνο να ασχοληθώ με τις διαδικτυακές συναλλαγές.

    • #38062
      Απόστολος
      Επισκέπτης

      Το Investarea έκτος από τα κέρδη που μπορείς να κάνεις σου προσφέρει και bonus, εγώ κατάφερα να πάρω ένα bonus που μου εξασφάλισε ακόμα και το 50% του κέρδους που έκανα. Είναι ένα πολύ σημαντικό στοιχειό που έχει αυτή η χρηματοοικονομική εταιρεία.

    • #38065
      Θεμιστοκλής
      Επισκέπτης

      Ποιος μπορεί να με βοηθήσει σε ποια αγορά να επικεντρωθώ αυτήν την περίοδο; Θα το εκτιμούσα αν με συμβουλεύατε.

      • #38067
        Παναγιώτης
        Επισκέπτης

        Θα σε συμβούλευα να επικεντρωθείς στην Apple διότι διάβασα ότι πολύ γρήγορα θα κυκλοφορήσει το καινούριο μοντέλο, το iphone12. Συνηθίζεται ότι όταν κυκλοφορεί ένα καινούριο μοντέλο της Apple έχει μεγάλη ζήτηση, όμως μπορείς να συμβουλευτείς και τον οικονομικό σύμβουλο ίσως αυτός σε βοηθήσει καλύτερα.

    • #38069
      Άγγελος
      Επισκέπτης

      Οι ανακοινώσεις του Trump ότι είναι θετικός στον covid-19 επηρέασε το χρηματιστήρια και ειδικά τις Αμερικάνικες αγορές, εγώ δεν θα κάνω κάποια επενδυτική κίνηση.

      • #38072
        Δημήτρης
        Επισκέπτης

        Επίσης και οι εκλογές των ΗΠΑ έχουν επηρεάσει το χρηματιστήριο, κάποιες αγορές θετικά κάποιες αρνητικά. Εγώ είμαι επικεντρωμένος στο Amazon αυτήν την περίοδο.

    • #38074
      Αναστασία
      Επισκέπτης

      Έχω διαβάσει στο διαδίκτυο ότι αναμένεται πολύ γρήγορα να κυκλοφορήσει το εμβόλιο του covid-19. Ελπίζω πάρα πολύ να συμβεί αυτό διότι θα επιστρέψουμε στις κανονικές μας ζωές, αν και φοβάμαι ότι θα χρειαστεί καιρός μέχρι να γίνουν τα πράγματα όπως ήταν.

    • #38077
      Νικήτας
      Επισκέπτης

      Είμαστε ξανά σε lockdown. Πολλές επιχειρήσεις θα καταστραφούν οικονομικά, ατυχώς εγώ ασχολούμαι με τις διαδικτυακές συναλλαγές και έχω ένα εισόδημα για το μέλλον μου και μπορώ να αντιμετωπίσω το lockdown.

    • #38080
      Πέτρος
      Επισκέπτης

      Πλησιάζει το Black Friday και είμαι επικεντρωμένος στις μετοχές του Amazon και του Alibaba διότι έχουν άνοδο αυτήν την περίοδο.

    • #38082
      Σέργιος
      Επισκέπτης

      Μου αρέσει πολύ που συναλλάσσομαι με την χρηματοοικονομική εταιρεία του Investarea διότι μπορώ να αντιγράψω στρατηγικές έμπειρων επενδυτών μέσω του copytrader, είναι πολύ καλό χαρακτηριστικό της πλατφόρμας.

    • #38084
      Αλκιβιάδης
      Επισκέπτης

      Το Bitcoin έχει μια άνοδο στην τιμή του και είναι από τις καλύτερες επενδυτικές ευκαιρίες, τουλάχιστον αυτή είναι η δική μου προσωπική άποψη. Επίσης και ο διαχειριστής λογαριασμού με παρότρυνε να κάνω αυτήν την επενδυτική κίνηση και εγώ το σκέφτομαι σοβαρά.

    • #38087
      Μαρία
      Επισκέπτης

      Έχω πολλές ενεργοποιημένους λογαριασμούς σε διάφορες πλατφόρμες όμως μπορώ να πω και να επισημάνω ότι με το Investarea νιώθω ασφάλεια και σιγουριά για αυτό και τις περισσότερες συναλλαγές τις κάνω μέσω αυτής της χρηματοοικονομικής εταιρείας.

    • #38089
      Γιάννης
      Επισκέπτης

      Μπορώ να πω ότι ξεκίνησα τις διαδικτυακές συναλλαγές ως χόμπι όμως στην πορεία συνειδητοποίησα ότι είναι μια καλή ευκαιρία να το δω πιο επαγγελματικά. Εάν κάνεις τις σωστές επενδυτικές κινήσεις μπορείς να εξασφαλίσεις αρκετά κέρδη για το μέλλον. Είναι μια πλατφόρμα που παρέχει πολύ κάλες υπηρεσίες και ένα ευρύ φάσμα αγορών.

    • #38092
      Ματθαίος
      Επισκέπτης

      Είναι μια εξαιρετική πλατφόρμα συναλλαγών. Συνεργάζομαι μαζί τους για πάνω από δυο χρόνια και όλα είναι πάρα πολύ ικανοποιητικά. Είμαι πολύ χαρούμενος που συνεργάζομαι με αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία.

    • #38095
      Πρόδρομος
      Επισκέπτης

      Το Bitcoin συνεχίζει να έχει μια πάρα πολύ καλή τιμή αν και έχει κάποια μικρά σκαμπανεβάσματα στην τιμή του και πάλι είναι πολύ ικανοποιητική. Προσωπικά εγώ είμαι επικεντρωμένος στα κρυπτονομίσματα.

    • #38097
      Δέσποινα
      Επισκέπτης

      Δεν είναι εύκολο για όλους μας να κάνουμε συναλλαγές μέσω του διαδικτύου άλλα μπορώ να πω ότι μέσω της πλατφόρμας Investarea όλα είναι πιο εύκολα διότι η πλατφόρμα είναι πολύ εύκολη στην χρήση της.

    • #38099
      Γιώργος
      Επισκέπτης

      Είμαι επικεντρωμένος στην Apple διότι έχουν σχέδιο να φτιάξουν ένα καινούριο κινητό πιο ευλύγιστο. Μου αρέσει να επενδύω σε τέτοιες αγορές. Δεν είμαι σίγουρος αν θα έχω καλά αποτελέσματα άλλα ελπίζω να έχω.

    • #38101
      Βαγγέλης
      Επισκέπτης

      Η χρηματοοικονομική εταιρεία Investarea έχει χαμηλά spreads και προμήθειες, ευγενική εξυπηρέτηση πελατών και διαθέσιμη 24/5 και ένα ευρύ φάσμα αγορών.

    • #38103
      Νίκος
      Επισκέπτης

      Είμαι πολύ ευχαριστημένος με την πλατφόρμα Investarea. Έχω κατεβάσει και την εφαρμογή στο κινητό μου δωρεάν και μπορώ να παρακολουθώ οπού και να βρίσκομαι τις επενδύσεις μου.

    • #38105
      Δήμος
      Επισκέπτης

      Προσπαθώ να κάνω επενδυτικές κινήσεις με ασφάλεια και σιγουριά αν και μπορεί κάποιες φορές τα πράγματα να μην πάνε όσο κάλα θέλουμε αυτό όμως γίνεται από δικό μας λάθος και δεν είναι λάθος της πλατφόρμας. Ευτυχώς σε έμενα δεν έχει συμβεί κάτι τέτοιο και μέχρι στιγμής όλα έχουν πάει πάρα πολύ καλά.

    • #38108
      Θωμάς
      Επισκέπτης

      Το εμβόλιο Johnson and Johnson δεν είχε τα επιθήματα αποτελέσματα και εμείς που περιμέναμε ένα μεγάλο αριθμό εμβόλιων από ότι άκουσα στις ειδήσεις δεν θα έρθουν διότι απαγορευτήκαν από την Ευρωπαία Ένωση.

    • #38110
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

      Είμαι άπειρος στις διαδικτυακές συναλλαγές και είμαι σε δίλημμα τι να κάνω να ενεργοποιήσω έναν λογαριασμό η έναν λογαριασμό επίδειξης; Τι με συμβουλεύετε;

      • #38112
        Απόστολος
        Επισκέπτης

        Εγώ θα σε συμβούλευα να παρακολουθήσεις τα διαδικτυακά σεμινάρια που προσφέρονται δωρεάν από την πλατφόρμα ή να αντιγράψεις στρατηγικές επαγγελματιών επενδυτών μέσω του copytrader. Για μένα είναι χάσιμο χρόνου ο λογαριασμός επίδειξης.

    • #37968
    • #39267
      Δημήτρης
      Επισκέπτης

      Ο πρωθυπουργός ανακοίνωσε ότι στις 3 Μαΐου θα ανοίξουν εστιατόρια και καφετέρειες, επιτέλους να πάρουμε μια ανάσα μετά από τόσο καιρό. Έχουμε από τον Νοέμβριο σε ένα συνεχής lockdown και οι περισσότεροι άνθρωποι έχουν κατασταφεί οικονομικά ευτυχώς εγώ ασχολήθηκα με της διαδικτυακές συννάλεγες και και κατάφερα να ξεπεράσω αυτήν την οικονομική δυσκολία.

    • #39269
      Μηνάς
      Επισκέπτης

      Ο Investarea είναι μια αξιόπιστη χρηματοοικονομική εταιρεία. Συναλλάσομαι μαζί του γύρω στα δύο χρόνια και όλα μέχρι στιγμής είναι ικανοποιητικά, η ανάληψη χρημάτων δεν έχει καθυστερήσει σχεδόν ποτέ. Θα συνεχίσω να εμπιστεύομαι τα χρήματα μου εδώ.

    • #39271
      Σέργιος
      Επισκέπτης

      Πριν από ένα μήνα βγήκα θετικός στον covid-19 όχι μόνο εγώ αλλά και οι γονείς μου και έπρεπε να αντιμετωπίσω μια μεγάλη οικονομική δυσκολία, όμως εγώ είχα καταφέρει μέσω του Investarea να κάνω ένα καλό χρηματικό ποσό που το είχα εξασφαλίσει στην τράπεζα και έτσι αντιμετωπίσαμε τον covid-19.

    • #41488
      Απόστολος
      Επισκέπτης

      Πολλές χώρες επιτρέπονται να ταξιδέψουν στην χώρα μας και με αυτόν τον τρόπο σιγά-σιγά να ανακάμπτει η οικονομία της χώρας μας. Επιτέλους μετά από τόσο καιρό τα πράγματα έχουν αλλάξει και θα επιστρέψουμε στις κανονικές μας ζωές.

    • #41490
      Ορέστης
      Επισκέπτης

      Με τον Investarea έχω καιρό που συναλλάσομαι και είμαι πολύ ικανοποιημένος με τις υπηρεσίες που παρέχει. Χάρη στον Investarea έχω καταφέρει να εξασφαλίσω ένα πολύ καλό χρηματικό ποσό στην τράπεζα και να βοηθήσω εμένα και την οικογένεια μου για το μέλλον μας.

    • #41969
      Απόστολος
      Επισκέπτης

      Ήθελα να αναφερθώ στον Investarea επειδή είναι μια χρηματοοικονομική εταιρεία που εμένα με έχει βοηθήσει παρά πολύ και έχω καταφέρει μαζί της να ξεπεράσω πολύ δύσκολες οικονομικές καταστάσεις και ο οικονομικός σύμβουλος βρίσκεται δίπλα μου και σε κάθε πελάτη του Investarea.

    • #42000
      Μιλτιάδης
      Επισκέπτης

      Τα μέτρα ασφαλείας έχουν αλλάξει και μπορούμε να κυκλοφορούμε μέχρι τις 12. Έχει αρχίσει και ο τουρισμός και ανακάμπτει η οικονομία της χώρας μας. Επιτέλους διότι περάσαμε έναν πολύ δύσκολο χειμώνα αλλά εμένα με βοήθησε πολύ που κατάφερα να ασχοληθώ με το trading online και είχα ένα εισόδημα από αυτό.

    • #43953
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

      Πλέον υπάρχουν πολλές πλατφόρμες που μπορείς να διαλέξεις για τις συναλλαγές σου. Εγώ μετά από πολύ ψάξιμο επέλεξα τον Investarea διότι μου προσφέρει όσα εγώ θέλω σαν επενδυτής. Είναι μια ολοκληρωμένη πλατφόρμα.

    • #43955
      Κυριάκος
      Επισκέπτης

      Έχει ξεκινήσει ο τουρισμός στην χώρα μας και νιώθω ότι η οικονομία έχει αρχίσει να παίρνει μια ανάσα διότι περάσαμε έναν πολύ δύσκολο χειμώνα και για μας είναι πολύ σημαντικό να δουλέψουμε το καλοκαίρι. Εγώ όμως επειδή ασχολούμαι χρόνια με τις διαδικτυακές συναλλαγές κατάφερα να ξεπεράσω αυτήν την δυσκολία.

    • #43957
      Νικήτας
      Επισκέπτης

      Αυτήν την πλατφόρμα την επέλεξα μετά από πολύ ψάξιμο που έκανα στο διαδίκτυο και κατάλαβα ότι ο Investarea είναι η κατάλληλη χρηματοοικονομική εταιρεία για μένα. Η πλατφόρμα είναι πολύ εύκολη στην χρήση της, προσφέρει διαδικτυακά σεμινάρια και μπορείς να ξεκινήσεις τις επενδύσεις σου με ένα πολύ χαμηλό κεφάλαιο.

    • #43959
      Σταύρος
      Επισκέπτης

      Δεν είμαστε πλέον αναγκασμένοι να κυκλοφορούμε με μάσκα στους εξωτερικούς χώρους. Επιτέλους μετά από τόσο καιρό. Η χώρα μας έχει μια πολύ καλό άνοδο στην οικονομία της και εγώ εκτός από την δική μου επιχείρηση που πάει τόσο καλά ταυτόχρονα κάνω και διαδικτυακές επενδύσεις μέσω μιας πολύ καλής πλατφόρμας όπως είναι ο Investarea.

Επισκόπηση 37 απαντητικών νημάτων
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.