Thursday, March 28, 2024
News, Economy, Forex, Forum


FP Markets


Home Συζητήσεις FP Markets

  • Αυτό το θέμα έχει 17 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 3 έτη, 5 μήνες πριν από τον χρήστη Άγγελος.
Επισκόπηση 15 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #894
      Άγγελος
      Επισκέπτης

      Είχα μια άσχημη εμπειρία με ψεύτικες χρηματοοικονομικές εταιρείες, δεν ήταν εύκολο για μένα να εμπιστευτώ μια εταιρεία μέχρι που επένδυσα στην FP Markets. Ο διαχειριστής του λογαριασμού της εταιρείας αυτής είναι επαγγελματίας και με βοήθησε να διασώσω αυτά που έχασα.

    • #895
      Αναστασία
      Επισκέπτης

      Χρησιμοποιώ την FP Markets για πάνω από δύο χρόνια. Οι υπηρεσίες τους είναι καλές και η κατάθεση και η ανάληψη γίνεται στιγμιαία. Έχει καλά spread και καλή υποστήριξη πελατών. Μέχρι στιγμής, είμαι ικανοποιημένη μαζί τους.

    • #896
      Θωμάς
      Επισκέπτης

      Άρχισα να χρησιμοποιώ την FP Markets τον Νοέμβριο, είναι μακράν η καλύτερη εταιρεία προς το παρών. Κάθε φορά που έχω κάποιο πρόβλημα με βοηθούν γρήγορα και ο διαχειριστής του λογαριασμού μου εργάζεται σκληρά για να λύσει οποιοδήποτε πρόβλημα που έχω. Θα συνιστούσα σε όλους να αρχίσουν να επενδύουν χρησιμοποιόντας την εταιρεία FP Markets. Ένα άλλο πράγμα που μου αρέσει στο Exness είναι η μόχλευση τους και το spread που είναι πάντα σταθερό.

    • #897
      Ελένη
      Επισκέπτης

      Νομίζω ότι είναι μια από τις καλύτερες χρηματοοικονομικές εταιρείες. Η FP Markets προσφέρει 24/7 υποστήριξη πελατών, με πολύ ανταγωνιστικές τιμές και γρήγορες αναλήψεις.

    • #898
      Δημήτρης
      Επισκέπτης

      Κατά τη γνώμη μου, η FP Markets είναι η καλύτερη εταιρεία. Έχουν γρήγορη ανάληψη και κατάθεση με καλή εκτέλεση παραγγελιών.

    • #899
      Πέτρος
      Επισκέπτης

      Όλα φαινόταν εντάξει στην αρχή, αλλά μετά από μια χρονική περίοδο τα πράγματα άλλαξαν. Τους δοκίμασα με μια μικρή επένδυση, αλλά αποφάσισα να κλείσω τον λογαριασμό μου και να ψάξω μια άλλη χρηματοοικονομική εταιρεία.

    • #900
      Βασιλική
      Επισκέπτης

      Η FP Markets είναι μια αρκετά καλή χρηματοοικονομική εταιρεία με εύκολη κατάθεση. Ωραία επιλογή ζευγαριών. Η πλατφόρμα mt4 διαθέτει μεγάλο εύρος αγορών χωρίς slippage.

    • #901
      Γιώργος
      Επισκέπτης

      Κάνω συναλλαγές με την FP Markets και νομίζω ότι είναι αρκετά καλή Νομίζω ότι θα ήταν καλύτερο αν η FP Markets θα είχε έναν ανοιχτό λογαριασμό για να μπορούν όλοι να συμμετάσχουν.

    • #902
      Σταματία
      Επισκέπτης

      Κάνω συναλλαγές με την FP Markets πάνω από 3 χρόνια. Δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ προβλήματα με τις αναλήψεις μου και είναι πάντα εγκαίρως. Η FP Markets είναι η καλύτερη για Scalping. Έχω χρησιμοποιήσει την υπερβολική μόχλευση 1: 2000 και έχασα πολλά χρήματα, αλλά αυτό ήταν δικό μου λάθος Παρατήρησα καλύτερη ταχύτητα εκτέλεσης παραγγελιών και λιγότερα slippages. Συνολικά, η FP Markets είναι μια καλή χρηματοοικονομική εταιρεία για συναλλαγές.

    • #903
      Παναγιώτης
      Επισκέπτης

      Έχω έναν από τους λογαριασμούς μου στην FPMarkets. Τον άνοιξα γιατί έχουν πολύ επαγγελματική διαχείριση διαχειριστών λογαριασμών σε αντίθεση με άλλες εταιρείες. Οι συνθήκες είναι πολύ καλές ακόμη και το scalping. Και αυτή η εταιρεία είναι πολύ αξιόπιστη όσον αφορά τις πληρωμές. Μπορείτε να κερδίσετε χρήματα εάν ξέρετε πώς να κάνετε συναλλαγές και έχετε μια καλή στρατηγική.

    • #7752
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

      To FpMarkets έχει ένα ευρύ φάσμα αγορών . Είναι αξιόπιστη και σοβαρή πλατφόρμα και ο διαχειριστής λογαριασμού μου, πολύ επαγγελματίας.

    • #7754
      Δημήτρης
      Επισκέπτης

      Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Σας παρακαλώ, είχατε κάποια στιγμή πρόβλημα με την ανάληψη χρημάτων; Έχω αρκετές μέρες που περιμένω. Ευχαριστώ πολύ.

      • #7757
        Μανώλης
        Επισκέπτης

        Καλησπέρα κ.Δημήτρη. Από την μακροχρόνια εμπειρία μου σε αυτήν την χρηματοοικονομική εταιρεία δεν αντιμετώπισα ποτέ μου κάποιο πρόβλημα αλλά μπορείτε να επικοινωνήσετε με την εξυπηρέτηση πελατών και θα σας λύσουν το πρόβλημα σας.

        • #7759
          Δημήτρης
          Επισκέπτης

          Σας ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή σας. Τελικά επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών και δεν ήταν κάποιο λάθος της πλατφόρμας αλλά το πρόβλημα ήταν στον τραπεζικό μου λογαριασμό. Είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος μαζί τους, αν και δεν ήταν δικό τους το λάθος κατευθείαν προσφερθήκαν να με βοηθήσουν και να δωσουν καποια λυση.

    • #752
    • #7761
      Ορφέας
      Επισκέπτης

      To FpMarkets έχει εξαιρετική εκτέλεση παραγγελίας, πολύ σύγχρονα γραφικά στην ιστοσελίδα τους. Θα συνεχίσω να παραμείνω πελάτης τους γιατί τους εμπιστεύομαι στο έπακρο.

    • #7763
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

      Όλοι μας φοβόμαστε για ένα δεύτερο lockdown και ποιο πολύ τι θα γίνει με την παγκόσμια οικονομία. Προσπαθώ να κάνω αργά και σταθερά βήματα στον επενδυτικό τομέα διότι μπορεί να αλλάξουν πολλά πράγματα.

    • #7765
      Άγγελος
      Επισκέπτης

      Ο διαχειριστής του λογαριασμού μου, με παρότρυνε να κάνω μια επενδυτική κίνηση που μου έφερε αρκετά κέρδη. Το FpMarkets είναι μια αξιόπιστη πλατφόρμα που προσέχει όλους τους πελάτες της. Είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Επισκόπηση 15 απαντητικών νημάτων
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.