Thursday, March 28, 2024
News, Economy, Forex, Forum


DukasCopy


Home Συζητήσεις DukasCopy

  • Αυτό το θέμα έχει 17 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 3 έτη, 4 μήνες πριν από τον χρήστη Άγγελος.
Επισκόπηση 17 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #929
      Λάζαρος
      Επισκέπτης

      Εμπιστεύτηκα την DukasCopy από την αρχή. Θα προσκαλέσω περισσότερους φίλους να κάνουν συναλλαγές με την DukasCopy. Δίνω στο DucasCopy 5 αστέρια!

    • #930
      Παύλος
      Επισκέπτης

      Η DukasCopy είναι ένας από τις τρεις εταιρειεσ που χρησιμοποιώ. Εδώ, χρησιμοποιώ μια μακροπρόθεσμη στρατηγική, οπότε δεν μπορώ να πω τίποτα για το slippage, σχετικα με τισ ειδήσεισ που γράφουν ορισμένοι επενδυτεσ. Επενδυω εδω για αρκετό καιρό και με τον λογαριασμο μου κερδίζω περίπου 600$ το μήνα κατά μέσο όρο. Οι καταθέσεις και οι αναλήψεις αποδίδουν επίσης αρκετά καλά, αντίθετα η υποστήριξη θα μπορούσε να είναι καλύτερη.

    • #931
      Σοφία
      Επισκέπτης

      Οι καταθέσεις χρημάτων μέσω της wiretrasfered καθυστερήσαν. Η υποστήριξη είναι αποδεκτή. Εμπορεύομαι σε μικρές ποσότητες μόνο αφού παραθέτω περισσότερα από 10k όλα μαζί.

    • #932
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

      Η DukasCopy είναι ένας μια καλή εταιρεία του forex με γρήγορες καταθέσεις και αναλήψεις. Έχω επενδύσει μαζί τους για πάνω από δύο χρόνια στα οποία δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα.

    • #933
      Ανδρέας
      Επισκέπτης

      Προτείνω σε όλους τους επενδυτές να κάνουν συναλλαγές με τη DukasCopy. Δεν είναι μια ψεύτικη εταιρεία αλλά είναι μια αξιόπιστη χρηματοοικονομική εταιρεία .

    • #934
      Δάφνη
      Επισκέπτης

      Έχω επενδύσει με την DukasCopy για πάνω από δύο χρόνια. Είναι πραγματικά μια εξαιρετική πλατφόρμα συναλλαγών. Κέρδισα χρήματα, αλλά έχασα κιόλας πολλά χρήματα με τη DukasCopy. Έχουν χαμηλά spread και καλή υποστήριξη πελατών.

    • #935
      Μαργαρίτα
      Επισκέπτης

      Καλή χρηματοοικονομική εταιρεία και με εξαιρετική εξυπηρέτηση! Με τη βοήθεια του διαχειριστή λογαριασμού κατάφερα να ανακτήσω ένα μεγάλο μέρος των χρημάτων που έχασα από την τελευταία εμπειρία που είχα με μια μη αδειοδοτημένη εταιρεία.

    • #936
      Βαλεντίνα
      Επισκέπτης

      Είχα κάποια προβλήματα με την απόσυρση, αλλά επιλύθηκε από την ομάδα υποστήριξης.

    • #939
      Λευτέρης
      Επισκέπτης

      Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με τις υπηρεσίες τους. Η υποστήριξη πελατών είναι πάντα διαθέσιμη και έτοιμη να λύσει τα προβλήματα του επενδυτή.

    • #940
      Αθηνά
      Επισκέπτης

      Για προχωρημένους επενδυτές και επαγγελματίες, αυτή η εταιρεία είναι πολύ καλή να συνεργαστείς. Υπάρχουν πολλές πλατφόρμες και διαφορετικοί τύποι λογαριασμών. Η εξυπηρέτηση πελατών είναι πολύ ικανή και λειτουργεί 24 ώρες σε εργάσιμες ημέρες. Επίσης, προσφέρουν το ευρύ φάσμα μέσων διαπραγμάτευσης, για παράδειγμα, διαπραγματεύτηκαν περισσότερα από 50 ζεύγη νομισμάτων. Επίσης, δεν θα έχετε προβλήματα με τις αναλήψεις.

    • #8622
      Αλέξανδρος
      Επισκέπτης

      Θα ήθελα να πω για το DukasCopy ότι είναι μια αξιόπιστη, έμπιστη και εξουσιοδοτημένη πλατφόρμα. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με τις συναλλαγές μου και με αυτήν την πλατφόρμα.

    • #8624
      Μάρκος
      Επισκέπτης

      Κατά την προσωπική μου άποψη, είναι μια πλατφόρμα με πολλά πλεονεκτήματα για παράδειγμα: έχει χαμηλά spreads, υψηλή μόχλευση, διαδικτυακά σεμινάρια και επίσης μπορείς να ενεργοποιήσεις έναν πραγματικό λογαριασμό με ένα αρκετά χαμηλό κεφάλαιο. Είναι πολύ ολοκληρωμένη χρηματοοικονομική εταιρεία.

    • #748
    • #8626
      Δημήτρης
      Επισκέπτης

      To DukasCopy με βοήθησε να ξανά εμπιστευτώ τις χρηματοοικονομικές εταιρείες. Πριν 6 μήνες έπαθα μια μεγάλη ζημιά με μια άλλη εταιρεία, έχασα όλα μου τα χρήματα. Ευτυχώς μπήκε στην ζωή μου η πλατφόρμα αυτή και σιγά σιγά ανέκτησα όλα μου τα χαμένα χρήματα.

    • #8628
      Κυριάκος
      Επισκέπτης

      Οι διαδικτυακές επενδύσεις για μένα είναι κάτι πολύ καινούριο, πάντα ασχολιόμουν με τις επενδύσεις άλλα όχι διαδικτυακά. Το μόνο που θα ήθελα να πω, ευτυχώς που η πρώτη μου εμπειρία είναι με μια εξουσιοδοτημένη εταιρεία και δεν απογοητευτικά. Με χαροποιεί αρκετά όλο αυτό διότι είναι πιο αποτελεσματικές οι διαδικτυακές επενδύσεις σε σχέση με τις επενδύσεις μέσω τράπεζας.

    • #8631
      Νεκτάριος
      Επισκέπτης

      Όλη αυτή η κατάσταση μας έχει απογοητεύσει λιγάκι, δεν ξέρουμε πως θα κυλήσουν τα πράγματα και πόσο θα συνεχίσει να επηρεάζει την οικονομία ο covid-19. Το μόνο σίγουρο είναι ότι η πλατφόρμα αυτή σου προσφέρει σιγουριά και με όλες τις επενδυτικές κινήσεις που έχω κάνει μέχρι στιγμής, φυσικά και με την βοήθεια του διαχειριστή λογαριασμού, έχω αρκετά κέρδη στην άκρη.

    • #8633
      Φίλιππος
      Επισκέπτης

      Απίστευτη ζήτηση για το καινούριο μοντέλο της Apple το iphhone12, ευτυχώς η επενδυτική κίνηση που με συμβούλεψε ο οικονομικός σύμβουλος να κάνω στην Apple, από ότι φαίνεται θα φέρει κάλα αποτελέσματα.

    • #8635
      Άγγελος
      Επισκέπτης

      Είναι από τις καλύτερες χρηματοοικονομικές εταιρείες, είναι διάφανης, έμπιστη και εξουσιοδοτημένη. Έχω περίπου δυο χρόνια που συναλλάσσομαι μαζί τους και δεν είχα κάποιο πρόβλημα μόνο μια φορά με την ανάληψη χρημάτων άλλα λύθηκε πολύ γρήγορα από την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών.

Επισκόπηση 17 απαντητικών νημάτων
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.