Thursday, March 28, 2024
News, Economy, Forex, Forum


ActivTrades


Home Συζητήσεις ActivTrades

  • Αυτό το θέμα έχει 10 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 3 έτη, 10 μήνες πριν από τον χρήστη Ειρήνη.
Επισκόπηση 10 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #1063
      Μάριος
      Επισκέπτης

      Η ActivTrades είναι η πιο αξιόπιστη εταιρεία που δεν προσφέρει μόνο οφέλη σε έμπειρους επενδυτές, αλλά και σε αρχάριους. Έχω επενδύσει για δύο χρόνια και την βρήκα ως την καλύτερη εταιρεία. Συνιστώ ανεπιφύλακτα την ActivTrades.

    • #1064
      Ελεάνα
      Επισκέπτης

      Ξεκίνησα να διαπραγματεύομαι συναλλαγές του forex online από πέρυσι. Έχω μια θετική εμπειρία με τον με την εταιρεία της ActivTrades και έχω μάθει πολλά. Η εταιρεία αυτή προσφέρει διάφορες χρηματοοικονομικές υπηρεσίες και μέσα.

    • #1065
      Γιώργος
      Επισκέπτης

      Προσωπικά, είμαι αρκετά ικανοποιημένος με την πλατφόρμα ActivTrades. Επέλεξα να κάνω συναλλαγές μαζί τους καθώς έχουν υψηλή μόχλευση.

    • #1067
      Λευτέρης
      Επισκέπτης

      Καλή χρηματοοικονομική εταιρεία με γρήγορη κατάθεση και ανάληψη.

    • #1068
      Νατάσα
      Επισκέπτης

      Έχω επενδύσει με την ActivTrades για πάνω από δύο χρόνια. Έχουν πολύ σφιχτό spread και καλή εκτέλεση παραγγελιών.

    • #1069
      Θεοδώρα
      Επισκέπτης

      Έκανα συναλλαγές με την octafx και έλαβα την πρώτη μου απόσυρση εντός της ίδιας ημέρας. Θα ήθελα να συμβουλεύσω όποιον θέλει να κάνει συναλλαγές με την ActivTrades να μην έχει καμία αμφιβολία γι’ αυτήν Είναι μια σοβαρή και αξιόπιστη εταιρεία.

    • #1070
      Πάρις
      Επισκέπτης

      Έχω επενδύσει με την ActivTrades για σχεδόν ένα χρόνο και κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, ένιωθα ότι καθυστερούσαν πάντα τις εκτελέσεις μου ειδικά κατά τη διάρκεια της πιο σημαντικής περιόδου επενδύσεων. Αφού διαβάσω όλες τις κριτικές εδώ, θα μπορέσω να καταλάβω αν είμαι ο μόνος που έχω αυτό το πρόβλημα.

    • #1071
      Νεκτάριος
      Επισκέπτης

      Χρηματοοικονομική εταιρεία με χαμηλά spread, εύκολη και γρήγορη κατάθεση και ανάληψη και χωρίς slippage. Συνολικά, είμαι πολύ ικανοποιημένος με την ActivTrades.

    • #1072
      Γιάννης
      Επισκέπτης

      Διαπραγματεύομαι με αυτήν την πλατφόρμα για 8 μήνες και έχω αποσύρει επιτυχώς τα κέρδη μου.

    • #1073
      Ειρήνη
      Επισκέπτης

      Αυτή η πλατφόρμα αυτής της εταιρείας είναι υπέροχη! Ξεκίνησα με διαδικτυακά σεμινάρια και έμαθα διάφορα μαθήματα συναλλαγών και δεικτών. Θα συνεχίσω να διαπραγματεύομαι μαζί τους ειδικά τώρα που έχω ήδη δει πόσο μεγάλη είναι η πλατφόρμα τους. Η κατάσταση εκτέλεσης και διαπραγμάτευσης είναι κατάλληλη. Νομίζω ότι δεν υπάρχει τίποτα να φοβηθείς.

    • #746
Επισκόπηση 10 απαντητικών νημάτων
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.